Tooted

Tee valik sobiva tootekategooria osas. Lisaküsimuste korral oleme valmis Teid abistama.

Küsi lisainfot
9mm-360px

Aiamajad 9mm

Majad koosnevad puitkilpidest, mille karkassiks on  puidust  põõn (32 x 32 mm), mida katab 9 mm “saetud pinnaga” ülekattega löödud laud. Kilbid on töödeldud helepruuni puidukaitsevahendiga. Komplekt ei sisalda katusekattematerjali.

12mm-360px

Aiamajad 12mm

Lihtsad ja kergesti monteeritavad aiamajad. Seinad valmistatakse puitkilpidest. Kilbi karkassiks on puidust põõn (32 x 32 mm). Seda katab 12 mm paksune hööveldatud profiillaud. Kõik kilbid on töödeldud helepruuni puidukaitsevahendiga. Komplekt ei sisalda katusekattematerjali.

Vaata rohkem

28mm-360px

Aiamajad 28mm

Seinad valmistatakse 28 mm paksusest naturaalsest okaspuidust profiillauast ( mittenähtav tuuletapp ). Katus ja põrand on 18 mm paksusest täispunnlauast. Põrand toetub 42 x 60 mm immutatud alusprussidele. Komplekti kuuluvad 3 mm paksuse klaasiga avatav aken ja uks. Komplekt ei sisalda katusekattematerjali.

Vaata rohkem

45mm-360px

Aiamajad 45mm

Seinad valmistatakse 45 mm paksusest naturaalsest okaspuidust profiillauast ( mittenähtav tuuletapp ). Katus ja põrand on 18 mm paksusest täispunnlauast. Põrand toetub 42 x 60 mm immutatud alusprussidele. Komplekti kuuluvad 3 mm paksuse klaasiga avatav aken ja uks. Komplekt ei sisalda katusekattematerjali.

Vaata rohkem

Soovid midagi teistsugust?